Mezitli profesyonel site yönetimi

Mezitli profesyonel Yöniticilik resimi

Mezitli profesyonel site yönetimi

Mezitli profesyonel site yönetimi, Siteler en geniş yerleşim alanlarından biridir. Dolayısıyla buraların ihtiyaçları çok karmaşıktır. İnsan yoğunluğunun fazlalığından dolayı da bu ihtiyaçları karmaşaya düşmeden çözmek neredeyse çok zordur. Çoğunlukla ortaya çıkan kaosun yarattığı karmaşa en çok insan ilişkilerine zarar vermektedir. Gelin bu tip sorunları hiçbir kaosa gerek kalmayacak şekilde yürütebilmek için gözde Yönetim’e bırakın. Çünkü apartman yöneticileri işlerini yürütmeye çalışırken karmaşık ilişkiler diziniyle de karşı karşıya kalmaktadırlar. Bununla birleşen kişisel sorumluluklar Mezitli profesyonel site yönetimi gerektiren görevlerde aksamalara yol açabilmektedir. Aynı zamanda Mezitli profesyonel site yönetimini üstlenen kişi üzerinde ciddi baskılara da yol açmaktadır.

Bunların hepsi başlı başına bir sorundur. Özellikle site yönetimiyle ilgili yasal düzenlemeler, Mezitli profesyonel site yönetimiyle ilgili işlerde ihmal ve aksamalara müsamaha göstermeyecek şekilde düzenlenmiştir. Ve böyle bir şey olduğu takdirde alınabilecek cezalar tüm site sakinleri üzerinde olumsuz sonuçlar yaratacaktır. En azami olarak maddi zararlar ortaya çıkaracaktır. Mezitli profesyonel site yönetimi birçok alt basamak işlerden oluşmaktadır. Bunlar: aidatların toplanması, bahçe bakım-onarım, güvenlik, teknik, temizlik vs. şeklinde genel alt başlıklar altında toplanabilir. Ofis kadromuzda serbest muhasebeciler, mali müşavirler ve avukatlar bulunmaktadır. Bununla birlikte elektrik, sıhhi tesisat, bahçıvan, temizlik, ilaçlama, çilingir, inşaat, bakım onarım ve tadilat işlerine bakan uzman teknik personellerimiz bulunmaktadır. Hukuk danışmanlığının sizin için öneminin farkındayız.

Mezitli profesyonel site yönetimi

Hukuk danışmanlarımız size hizmet sunarken hareket noktası olarak 634 sayılı Kat Malikleri Kanunu’na göre hareket etmektedir. Hukuk ekibimizin alanında uzman olduğu konusunda sizleri temin ederiz. Mezitli profesyonel site yönetimi yapıyoruz derken altını çizdiğimiz tam da budur. Yani avukatlarımız, aidat ve genel gider borçlarına ait icra takibat dosyalarını düzenlemektedir. Yine bir başka ekibimiz muhasebe birimimizdir. Onlar da haftalık tüm gelir ve giderleri bilgisayara geçmektedirler. Mezitli profesyonel site yönetimiyle ilgili yaptığımız işlemler sizin takibinizi sağlamak açısından oluşturduğumuz sitelerde yayınlanmaktadır. Ayrıca yönetim hesaplarınızı da buradan takip edebilirsiniz. Bununla birlikte hesap bilançolarınızın bütün detayları yayınlandığı için kafanıza takılan bir soru olduğunda rahatlıkla muhasebe servisimizi arayarak cevap bulabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş