Mezitli apartman ve site yönetimi

Apartman ve Sitenizin Yönetimini Profesyonellere Bırakın

Mezitli apartman ve site yönetimi

Mezitli apartman ve site yönetimi, Aidat hesap durumunuzu görmek istemez misiniz? Online ödeme yaparak, banka kuyruklarından kurtulmak istemez misiniz? Yahut profesyonel bir apartman yöneticisiyle çalışarak tüm yönetim sorunlarınızı sizin için halledecek bir çözüm ortağıyla çalışmak istemez misiniz? Gözde bilgisayar olarak tüm bu konularda size hizmet sunan bir kadroya sahibiz. Sahip olduğumuz kadro sizlerin çözüm ortağı olarak Mezitli apartman ve site yönetimi konularında yaşam alanınızı genişletmekte, iş yükünüzü azaltmakta. Sunduğumuz profesyonel yaklaşımlar sizlerin çatışmadan uzak, rahat, şeffaf ve güvenilir bir ortamda yaşamınızı idame ettirmenizi sağlamaktadır. Ayrıca sağladığımız Mezitli apartman ve site yönetimi konularında hukuksal bir zeminde çözüm yolları üretmekteyiz.

Huzurlu bir ortamda Mezitli apartman ve site yönetimi sorunlarına cevap bulmak istiyorsanız tüm hesap işlerinizi muhasebecilerimize devredebilirsiniz. Yine her türlü hukuki işlerinizi sizin yerinize hukuk büromuz takip edebilir. Teknik sorunlarınızı çözecek elemanlarınızı da biz buluyoruz. Ayrıca Mezitli apartman ve site yönetimi konularındaki tüm işlerinizi de 634 sayılı Kat Malikleri Kanunu’na göre hareket ederek yürütmeye büyük önem vermekteyiz. Tüm teknik personelinizi biz buluyoruz. Örneğin, güvenlik sistemlerinizin tamir, bakım ve kurulum işlerini yürütmek için teknik personeli biz ayarlıyoruz. Asansör tamircisini, güvenlik elemanınızı biz ayarlıyoruz. Bununla birlikte tadilat gerektiren tüm konularda biz size tamirci, boyacı, elektrikçi ayarlıyoruz. Onların ödemeleri ve yıllık izinleriyle de biz ilgileniyor, SGK primlerini biz yatırıyoruz.

Mezitli apartman ve site yönetimi

Mezitli apartman ve site yönetimi konularında bir sorun çıktığında yaptığımız şeylerle ilgili sizlere pek çok örnek verebiliriz. Asansör arızalandığında yazılı talimatları gözden geçiriyoruz. Çoğunlukla Mezitli apartman ve site yönetimini aramaktayız. Komşulardan gürültü vb. konularda rahatsız iseniz yine yöneticiyle iletişime geçmekteyiz. İlgili daireye yönetici kanalıyla gerekli uyarılar yapmaktayız. Bu uyarıdan bir sonuç alınmaz ise bireysel olarak kişilerin yasal hakları konusunda onları bilgilendiriyoruz. İsteğe göre yasal yollara başvurulabileceğini belirtiyoruz. Sorun ortak alanlar ile ilgili ise konuyu genel kurula taşıyor ve yöneticinin yasal yaptırım uygulamasını öneriyoruz. Evinizde su, nem ve rutubet oluşması durumunda ise yöneticiyi bilgilendirilerek sorunun ortak alandan mı yoksa komşudan mı kaynaklandığının tespit etmesini önermekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş