Mezitli asansör bakımı

Mezitli asansör bakımı

Mezitli asansör bakımı, Dezavantajlı gruplara yönelik yapılan engelli asansörleri göstermektedir ki engel insanın zihninde oluşmaktadır. Gerekli teknik ve çevresel düzenlemelerle bu insanlar da hayatı yeterli konforda yaşayabilmektedirler. Bunun en güzel göstergesi de engelli asansörleridir. Gözde Profesyonel Apartman ve site yönetimi olarak engelli asansörlerinin tamir ve bakımı konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz. Engelli asansörleri genel olarak duvarlar, sahanlıklar, hatta koridorların kontrolünü mükemmel doğrulukta takip eden raylarla işlemektedir. Kontrol kumandasına sahiptir. Kol dayama düğmesi ve kumandasıyla istenilen yöne hareket kabiliyeti sağlamaktadır. Tam olarak katlanabilirlik özelliğiyle kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamamaktadır. Engelli asansörlerine yönelik Mezitli asansör bakımı, dışında asansör montajını da yapmaktayız. Şayet bir yetkili servis üzeri anlaştıysanız, onların sağladığı garanti süreleri içerisinde gelip asansörlerinizi tamir ve bakımdan geçirebilmekteyiz. Tabii bunun için bina yetkilisinin bir sözleşme yapması bize Mezitli asansör bakımı konusunda öyle çağrıda bulunulması gerekmektedir.

Aynı zamanda asansörlerin montaj ve bakımını üstlenirken biz de ayrıca müşterilerimiz ile sözleşme yapmaktayız. İnsan taşımak amacıyla yapılmış asansörler için de aynı prosedür işlemektedir. Mezitli asansör bakımı yapan yıllarca deneyimli bir firma olarak binaları projelendirirken asansör projelerini de hesaba katmalarını tavsiye etmekteyiz. Yine bu tip asansörleri yaparken insan taşıma kapasitesi de göz önünde bulundurulmalıdır. Bununla birlikte Mezitli asansör bakımı yapan bir firma olarak seyir hızı dikkate alınarak mekanik ve hidrolik asansörler de yapılabileceğini söyleyebiliriz.

Mezitli asansör bakımı

İnsan asansörlerinde konfor, kabin içi dekorasyon da hijyenle birlikte önem kazanmaktadır. Asansör kabinleri laminant olduğu gibi ahşap ve paslanmaz lamine camdan üretilmiş materyallerle de donatılabilmektedir. Biz tüm bu zenginliklerin hepsine uygun Mezitli asansör bakımı yapabilmekteyiz. Gelişen teknolojiye uygun olarak asansör yönetmeliği çıkarılmıştır. Bu yönetmeliğe göre şıklık açısından otomatik kapılı, dokunmatik butonlu, katlanır kapılı asansörler de yapılabilmektedir. Bu kadar incelikli tasarlanmış asansörlerin bina içi işlevi de düşünüldüğünde Mezitli asansör bakımı açısından önemi artmaktadır. Çünkü periyodik bakımdan geçirilmeyen asansörler zamanla sorun çıkarmaktadır. Ortaya mali sorunlar çıktığı gibi insan hayatına dair riskli durumlar da ortaya çıkmaktadır. Genel asansör bakımı böylelikle insan hayatından ve masraftan daha az önemli olmamaktadır.

Bu gönderiyi paylaş